stoiska z targów vietnam foodexpo 2022

Instytut na targach Vietnam Foodexpo 2022

logo funduszy europejskich, flaga polski, godło samorządu wielkopolskiego, flaga unii europejskiej

Produkty naszego Instytutu promowane były podczas targów „Vietnam Foodexpo 2022”, które odbyły się w dniach 16-19 listopada 2022 r., w Ho Chi Minh City (Wietnam).
Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich - Państwowy Instytut Badawczy w Poznaniu reprezentował Pan Janusz Jankowiak, Kierownik Działu Badań i Przetwórstwa Nasion, odpowiedzialny za koordynację sprzedaży i promocji produktów Instytutu.
Udział targach Foodexpo Vietnam 2022 został sfinansowany w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu. https://markaw.pl/pl_PL/wielkopolska-na-targach-foodexpo-vietnam-2022 

Targi Vietnam Foodexpo oferują najbardziej kompletną ofertę żywności i technologii żywności w Wietnamie, a przede wszystkim dają możliwość szybkiego i niezawodnego nawiązywania kontaktów handlowych w tym kraju.
Wystawa Vietnam Foodexpo w Ho Chi Minh City odbyła się w największym i najnowocześniejszym centrum wystawienniczym południowego Wietnamu i zebrała 300 wystawców z 36 prowincji i miast w Wietnamie oraz 19 krajów.
Promujemy innowacyjne, polskie rolnictwo.


Data dodania: 30.11.2022

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.