logo konferencji TBIS 2023

Konferencja TBIS 2023

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich PIB podjął się organizacji międzynarodowej konferencji   Textile Bioengineering and Informatics Symposium (TBIS 2023) pod tytułem “Textile Digitization · Sustainability · Health” w dniach 22-25 sierpnia 2023. 

Zakład Innowacyjnych Technologii Włókienniczych naszego Instytutu jest zaangażowany w organizację konferencji. Pani Sekretarz prof. Małgorzata Zimniewska jest przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego, natomiast Pani dr Anna Kicińska-Jakubowska pełni funkcję sekretarza.


Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym z wykorzystaniem narzędzi elektronicznej transmisji wydarzenia oraz stacjonarnie w siedzibie IWNiRZ PIB w Sali Coloseo, Sali Wrzosowej oraz Foyer Instytutu przy ul. Wojska Polskiego 71B w Poznaniu. Wkładem Instytutu w organizację konferencji będzie organizacja merytoryczna z udziałem ekspertów oraz udostępnienie wymienionych sal, jak również zapewnienie elektronicznej obsługi audio-wizualnej.

Konferencja TBIS 2023 ma na celu stworzenie platformy dla osób pracujących w całym łańcuchu dostaw, od materiałów, włókien, tekstyliów i odzieży po odpowiednie branże usługowe, takie jak: przemysł biomedyczny, przemysł mody i przemysł sportowy mające wspólny cel polegający na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług w celu ochrony zdrowia.

Więcej informacji na stronie: www.tbisociety.org


Data dodania: 26.04.2023

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.