MRiRW - Spotkanie

Spotkanie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z kierownictwem instytutów badawczych

W poniedziałek, 17 czerwca w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyło się spotkanie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, dr. Czesława Siekierskiego z kierownictwem instytutów badawczych, nadzorowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W spotkaniu wzięli udział m.in. Podsekretarz Stanu Adam Nowak, Dyrektor generalny dr Bogusław Wijatyk, Dyrektorzy Departamentów w resorcie oraz Kierownictwo jednostek rządowych działających w sektorze rolnictwa. W spotkaniu wzięła udział także Pani prof. dr hab. Maria Mrówczyńska, Podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

448350947_1030650638683599_7314747998907838051_n.jpg

Przedmiotem narady było przedstawienie informacji o instytutach badawczych, nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz omówienie działalności naukowo-badawczej instytutów badawczych, które zaprezentowało kierownictwo Departamentu Innowacji, Cyfryzacji i Transferu Wiedzy MRiRW.

Nie zabrakło ponadto ciekawej dyskusji w kontekście finansów instytutów oraz realizacji przedsięwzięć finansowanych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO).

Zwieńczeniem spotkania była dyskusja oraz planowanie wspólnych działań na rzecz polskiego rolnictwa i gospodarki.


Data dodania: 17.06.2024

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.