img img img img img img img img img img
2022-06-08
Pracownik Zakładu BM Pani Prof.M.Zimniewska
odebrała w dniu wczorajszym w Pałacu Prezydenckim Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski
Wydarzenia

20 sierpnia 2016 r.
Święto Ziół w Muzeum Etnograficznym w Poznaniu.

W dniu 20 sierpnia  2016 r. IWNiRZ wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Poznaniu będzie współorganizatorem festynu "Święto Ziół”. Festyn odbędzie się w Muzeum Etnograficznym w Poznaniu. W programie m.in. warsztaty plastyczne; wykonywanie zielników, gry i zabawy w kręgu ziół i bogactwa natury oraz barwienia naturalnego (techniką shibori) z wykorzystaniem ziół i roślin barwiących.

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich będzie reprezentowany przez Dział Marketingu i Wzornictwa, Zakład Botaniki, Hodowli i Agrotechniki Roślin Zielarskich oraz Pracownię Hodowli Jedwabnika i Uprawy Morwy.

  • zdjęcia z Festynu "Święto Ziół" [ tutaj ]


18–20 kwietnia 2016 r.
XIX Poznański Festiwal Nauki i Sztuki

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki to trzydniowe akademickie święto popularyzujące naukę i sztukę wśród społeczności Poznania i okolic oraz z innych regionów kraju.
Honorowy patronat nad Festiwalem, sprawuje Kolegium Rektorów Miasta Poznania. Dzięki temu, festiwalowy program, to propozycje ośmiu publicznych uczelni wyższych miasta Poznania, poznańskiego oddziału Polskiej Akademii Nauk, a także innych instytucji partnerskich, w tym Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich.

Więcej informacji na stronie Festiwalu: [ tutaj ]

Program Festiwalu na Wydziale Biologii UAM: [ tutaj ]


20 sierpnia 2014 r.
Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich zaprasza na bezpłatne warsztaty dietetyczne pt.: „Prawdy i mity o dietach. Jak schudnąć na zawsze?”


Miejsce: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Sikorskiego 107, Gorzów Wlkp.

Data: 20 sierpnia 2014 r. (środa), godzina 18:00

Zapisy / Kontakt:
Andrzej Stefanowicz
e-mail: andrzej@klubrownowagi.pl
tel.: 664 967 111

  • Więcej informacji na stronie internetowej Warsztatów [ tutaj ]