img img img img img img img img img img
2021-09-15
KONKURS
na prowadzenie prac przedwdrożeniowych w tym testów laboratoryjnych i działań mających na celu dostosowanie danego wynalazku do potrzeb zainteresowanego nabywcy (np. przedsiębiorca, rolnik).
Aktualności
26.08.2016 Wizyta chińskiej delegacji w IWNiRZ
W dniach 20 - 25 sierpnia 2016 r. w Instytucie Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich miała miejsce wizyta 4-osobowej delegacji specjalistów z chińskiego Heilongjiang Academy of Agricultural Sciences. Wizyta odbyła się w ramach wspólnego projektu pt.: "Hodowla i technologia uprawy lnu, konopi i roślin energetycznych".

W skład delegacji wchodzili:
  • Pan Shuquan Zhang,
  • Pan Guangwen Wu,
  • Pan Xianyou Song,
  • Pani Ying Yu.

Podczas wizyty goście mieli okazję do zapoznania się z działalnością Instytutu, natomiast pracownicy Instytutu wysłuchali prezentacji delegacji chińskiej na temat działalności ich instytucji. Podczas wizyty omówiono tematy dotychczasowej współpracy a także podpisano Porozumienie o Współpracy.

Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności