img img img img img img img img img img
2021-09-15
KONKURS
na prowadzenie prac przedwdrożeniowych w tym testów laboratoryjnych i działań mających na celu dostosowanie danego wynalazku do potrzeb zainteresowanego nabywcy (np. przedsiębiorca, rolnik).
Aktualności
11.09.2017 Święto Ziół w Muzeum Etnograficznym w Poznaniu.

Dnia 09 września 2017 r. Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Poznaniu współorganizował festyn "Święto Ziół”.

"Święto Ziół" to impreza przeznaczona dla dzieci i dorosłych promująca wspólne działanie oraz zabawę w kręgu ziół i bogactwa natury. Festyn odbył się przy Muzeum Etnograficznym w Poznaniu. W programie były warsztaty plastyczne; wykonywanie zielników, bukietów kwiatowych oraz barwienia naturalnego (techniką shibori) z wykorzystaniem ziół i roślin barwiących.

IWNiRZ był reprezentowany przez Dział Marketingu i Wzornictwa, Zakład Botaniki, Hodowli i Agrotechniki Roślin Zielarskich.

  • plakat "Święta Ziół" [ tutaj ]
  • relacja TVK Winogrady (10.09.2017) Okiem kamery: Święto ziół w Muzeum Etnograficznym [ tutaj ]
Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności