img img img img img img img img img img
2020-04-01
IWNIRZ nagroda MINROL
Aktualności
31.10.2017 Targi POL-ECO SYSTEM - wizyta Ministra Środowiska na stoisku IWNiRZ

W dniach 17 do 19 października 2017 r. Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu brał udział w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM.

Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, odbywały się pod honorowym patronatem Ministra Środowiska. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało „Gospodarka obiegu zamkniętego dla człowieka i przyrody”.

Instytutowe stoisko, na którym przedstawiona została oferta Instytutu oraz realizowany w IWNiRZ projekt Life11/ENV/PL- Nowa metoda rekultywacji terenów zdegradowanych w rejonie BWB Konin z zastosowaniem konopi włóknistych finansowany przy wsparciu PROGRAMU LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odwiedzane było przez liczne grono zwiedzających targi.

Gościem na Instytutowym stoisku był Minister Środowiska pan prof. Jan Szyszko, który z zainteresowaniem wysłuchał informacji Zastępcy Dyrektora ds Naukowych prof. dr Ryszarda Kozłowskiego o realizowanych pracach i projektach naukowo- badawczych Instytutu na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

  • galeria zdjęć [ tutaj
Aktualności Aktualności Aktualności Aktualności