img img img img img img img img img img
2021-11-12
Targi spożywcze ANUGA 2021
Aktualności
30.11.2011 Sprawozdania z prac badawczych prowadzonych w 2011 r. w IWNiRZ


Sprawozdania z prac badawczych prowadzonych w 2011 r. w IWNiRZ:

 1. Sprawozdanie z prac badawczych prowadzonych na rzecz rolnictwa ekologicznego w zakresie "Uprawy polowe metodami ekologicznymi. Badania porównawcze jakości, właściwości i parametrów ekologicznych i konwencjonalnych produktów z upraw polowych lnu oleistego".
  • treść sprawozdania [ tutaj ]

 2. Sprawozdanie pt.: Badania porównawcze jakości, właściwości i parametrów ekologicznych i konwencjonalnych z upraw polowych – wybrane surowce zielarskie.
  • treść sprawozdania [ tutaj ]

 3. Sprawozdanie z prowadzenia badań podstawowych na rzecz rolnictwa ekologicznego w zakresie postępu biologicznego produkcji roślinnej w 2011r. pt.: Metody uprawy i wprowadzania do uprawy ziół metodami ekologicznymi oraz metody ochrony przed szkodnikami, chorobami i zwalczania chwastów w ekologicznych uprawach zielarskich.
  • treść sprawozdania [ tutaj ]

 4. Sprawozdanie o stanie realizacji zadania z wykonania badań podstawowych na rzecz postępu biologicznego w produkcji roślinnej w roku 2011 pt.: Badania biologiczne nad wprowadzeniem różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) do upraw polowych oraz badania fitochemiczne nad zmiennością cech jakościowych surowca z upraw konwencjonalnych i ekologicznych.
  • treść sprawozdania [ tutaj ]