BANER 22.09.2023

Jubileusz Profesora Słomskiego

Dnia 22 września 2023 roku w Poznaniu, odbyła się ogólnopolska konferencja naukowo-wdrożeniowa p.t. „Zioła dla zdrowia Polaków” połączona z jubileuszem 50-lecia pracy zawodowej prof. dr hab. n. med. Ryszarda Słomskiego.

Grono ekspertów medycyny, biotechnologii i farmacji przedstawiło uczestnikom konferencji potencjał konopi, wyjaśniło dlaczego konopie mogą być stosowane w leczeniu wielu chorób, a także w jaki sposób stosować substancje i surowce roślinne w profilaktyce i leczeniu chorób, w tym cywilizacyjnych.

W imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi głos zabrała Pani Nina Dobrzyńska, Dyrektor Departamentu Hodowli i Ochrony Roślin w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


DZIĘKUJĘMY!

Pan Profesor Ryszard Słomski spełnia kluczową rolę w sukcesach naszego Instytutu. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z takim wybitnym naukowcem i człowiekiem.

Życzymy Panu Profesorowi kolejnych pięknych lat pełnych sukcesów naukowych i osobistych. Niech ten jubileuszowy moment będzie tylko preludium do kolejnych osiągnięć!

Raz jeszcze, serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wszystko, co Pan Profesor zrobił dla naszego Instytutu i nauki.


Data dodania: 22.09.2023

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.