BANER 10.05.2023

Współpraca z LO Św. Marii Magdaleny

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich – PIB w Poznaniu podjął współpracę z Liceum Ogólnokształcącym Św. Marii Magdaleny w Poznaniu.

Porozumienie obejmuje prowadzenie wykładów przez naukowców i współpracowników Instytutu dla uczniów Szkoły, wspólną organizację „Dnia Zdrowego Stylu Życia”, wizyty uczniów i nauczycieli w zakładach i pracowniach Instytutu oraz promowanie dobrych praktyk, wynikających z podjętej współpracy.

Koordynatorem współpracy ze strony Instytutu jest Pani Sekretarz dr hab. Małgorzata Zimniewska, prof. IWNiRZ-PIB, natomiast z ramienia Liceum Pan mgr Jerzy Sokół – dyrektor Szkoły.

Wyrażamy nadzieję, że dzięki podjętej współpracy z LO św. Marii Magdaleny w Poznaniu nasz Instytut przyczyni się do rozwoju edukacji młodzieży w zakresie rozwoju polskiego rolnictwa, botaniki, pozyskiwania oraz przerobu polskich, naturalnych surowców włóknistych i zielarskich


Data dodania: 10.05.2023

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.